LNT2C103MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNT2C103MSEB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 160V SCREW
Fitxak: 1.LNT2C103MSEB.pdf2.LNT2C103MSEB.pdf3.LNT2C103MSEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNT2C103MSEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNT2C103MSEB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 160V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1577 pcs Datuen fitxa 1.LNT2C103MSEB.pdf2.LNT2C103MSEB.pdf3.LNT2C103MSEB.pdf
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.500" Dia (63.50mm)
Series LNT Ripple Current @ maiztasuna baxua 7.8A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 9.36A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.126" (28.60mm)
Altuera - Eserita (Max) 4.843" (123.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 10000µF