LNT1H104MSE
NichiconNichicon
LNT1H104MSE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNT1H104MSE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100000UF 20% 50V SCREW
Fitxak: 1.LNT1H104MSE.pdf2.LNT1H104MSE.pdf3.LNT1H104MSE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
LNT1H104MSEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNT1H104MSE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100000UF 20% 50V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1503 pcs Datuen fitxa 1.LNT1H104MSE.pdf2.LNT1H104MSE.pdf3.LNT1H104MSE.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNT Ripple Current @ maiztasuna baxua 16.8A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 19.32A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-8952
LNT1H104MSE-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 4.843" (123.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 100000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 100000µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNT1H104MSEN
LNT1H104MSEN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100000UF 20% 50V SCREW