LNT1E473MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNT1E473MSEB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47000UF 20% 25V SCREW
Fitxak: 1.LNT1E473MSEB.pdf2.LNT1E473MSEB.pdf3.LNT1E473MSEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
LNT1E473MSEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNT1E473MSEB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47000UF 20% 25V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4252 pcs Datuen fitxa 1.LNT1E473MSEB.pdf2.LNT1E473MSEB.pdf3.LNT1E473MSEB.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LNT Ripple Current @ maiztasuna baxua 8.3A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 12.45A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.866" (22.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 3.268" (83.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 47000µF