LNT1E224MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNT1E224MSEB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220000UF 20% 25V SCREW
Fitxak: 1.LNT1E224MSEB.pdf2.LNT1E224MSEB.pdf3.LNT1E224MSEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNT1E224MSEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNT1E224MSEB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220000UF 20% 25V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1585 pcs Datuen fitxa 1.LNT1E224MSEB.pdf2.LNT1E224MSEB.pdf3.LNT1E224MSEB.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNT Ripple Current @ maiztasuna baxua 17A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 25.5A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 4.843" (123.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 220000µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNT1E154MSE
LNT1E154MSE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 150000UF 20% 25V SCREW
Stockean: 2100 pcs
Deskarga: LNT1E154MSE.pdf
RFQ
LNT1E224MSE
LNT1E224MSE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220000UF 20% 25V SCREW