LNR2D472MSE
NichiconNichicon
LNR2D472MSE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNR2D472MSE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 200V SCREW
Fitxak: LNR2D472MSE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
LNR2D472MSEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNR2D472MSE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 200V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3306 pcs Datuen fitxa LNR2D472MSE.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LNR Ripple Current @ maiztasuna baxua 6.3A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 7.56A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-7757
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.866" (22.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 4.055" (103.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4700µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 4700µF