LNR1V334MSE
NichiconNichicon
LNR1V334MSE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNR1V334MSE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330000UF 20% 35V SCREW
Fitxak: LNR1V334MSE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
LNR1V334MSEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNR1V334MSE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 330000UF 20% 35V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1000 pcs Datuen fitxa LNR1V334MSE.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNR Ripple Current @ maiztasuna baxua 24.8A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 28.52A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-7815
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 5.630" (143.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 330000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 330000µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNR1V224MSEN
LNR1V224MSEN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220000UF 20% 35V SCREW
Stockean: 1338 pcs
Deskarga: LNR1V224MSEN.pdf
RFQ
LNR1V334MSEN
LNR1V334MSEN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 330000UF 20% 35V SCREW