LNR1K333MSEN
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNR1K333MSEN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 80V SCREW
Fitxak: LNR1K333MSEN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNR1K333MSENren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNR1K333MSEN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 80V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2097 pcs Datuen fitxa LNR1K333MSEN.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LNR Ripple Current @ maiztasuna baxua 9.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 10.58A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.866" (22.00mm) Altuera - Eserita (Max) 4.843" (123.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 33000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 33000µF eskaerak General Purpose