LNR1K154MSE
NichiconNichicon
LNR1K154MSE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNR1K154MSE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150000UF 20% 80V SCREW
Fitxak: LNR1K154MSE.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 576 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 576 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
LNR1K154MSEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNR1K154MSE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 150000UF 20% 80V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 576 pcs Datuen fitxa LNR1K154MSE.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LNR Ripple Current @ maiztasuna baxua 26.5A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 30.475A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-7669
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 6.811" (173.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 150000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 150000µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNR1K223MSEB
LNR1K223MSEB
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22000UF 20% 80V SCREW
Stockean: 3480 pcs
Deskarga: LNR1K223MSEB.pdf
RFQ
LNR1K223MSE
LNR1K223MSE
fabrikatzaileak: Nichicon
Stockean: 2633 pcs
Deskarga: LNR1K223MSE.pdf
RFQ
LNR1K154MSEN
LNR1K154MSEN
deskribapena: CAP ALUM 150000UF 20% 80V SCREW