LNR1H474MSE
NichiconNichicon
LNR1H474MSE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNR1H474MSE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470000UF 20% 50V SCREW
Fitxak: LNR1H474MSE.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 474 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 474 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
LNR1H474MSEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNR1H474MSE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 470000UF 20% 50V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 474 pcs Datuen fitxa LNR1H474MSE.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LNR Ripple Current @ maiztasuna baxua 33.2A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak 493-7777 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 8.780" (223.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 470000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 470000µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNR1H474MSEB
LNR1H474MSEB
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 470000UF 20% 50V SCREW