LNR1H153MSE
NichiconNichicon
LNR1H153MSE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNR1H153MSE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 50V SCREW
Fitxak: LNR1H153MSE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
LNR1H153MSEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNR1H153MSE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 50V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5386 pcs Datuen fitxa LNR1H153MSE.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LNR Ripple Current @ maiztasuna baxua 5.4A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 6.21A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-7784
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.500" (12.70mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 3.268" (83.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 15000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 15000µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNR1E684MSEB
LNR1E684MSEB
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 680000UF 20% 25V SCREW
Stockean: 586 pcs
Deskarga: LNR1E684MSEB.pdf
RFQ
LNR1H223MSE
LNR1H223MSE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22000UF 20% 50V SCREW
Stockean: 4665 pcs
Deskarga: LNR1H223MSE.pdf
RFQ
LNR1H153MSEN
LNR1H153MSEN
deskribapena: CAP ALUM 15000UF 20% 50V SCREW