LNR1A473MSEN
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNR1A473MSEN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47000UF 20% 10V SCREW
Fitxak: LNR1A473MSEN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15 pcs
  • Mezua
LNR1A473MSENren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNR1A473MSEN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47000UF 20% 10V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4734 pcs Datuen fitxa LNR1A473MSEN.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LNR Ripple Current @ maiztasuna baxua 6A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 6.9A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.500" (12.70mm) Altuera - Eserita (Max) 3.268" (83.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 47000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 47000µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNR1A473MSE
LNR1A473MSE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 47000UF 20% 10V SCREW