LNK2W822MSEHBN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNK2W822MSEHBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW
Fitxak: 1.LNK2W822MSEHBN.pdf2.LNK2W822MSEHBN.pdf3.LNK2W822MSEHBN.pdf
Stock egoera 554 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 554 pcs
  • Mezua
LNK2W822MSEHBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNK2W822MSEHBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNK Ripple Current @ maiztasuna baxua 19.1A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 26.74A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 7.598" (193.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 8200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 8200µF