LNK2W472MSEHBB
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNK2W472MSEHBB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Fitxak: 1.LNK2W472MSEHBB.pdf2.LNK2W472MSEHBB.pdf3.LNK2W472MSEHBB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNK2W472MSEHBBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNK2W472MSEHBB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNK Ripple Current @ maiztasuna baxua 15.1A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 21.14A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 4.646" (118.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 4700µF