LNK2G472MSEHBB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNK2G472MSEHBB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Fitxak: 1.LNK2G472MSEHBB.pdf2.LNK2G472MSEHBB.pdf3.LNK2G472MSEHBB.pdf
  • Mezua
LNK2G472MSEHBBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNK2G472MSEHBB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series LNK Ripple Current @ maiztasuna baxua 15A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 21A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 4.449" (113.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 4700µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNK2G472MSEH
LNK2G472MSEH
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW