LNK2G122MSEFBB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNK2G122MSEFBB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 400V SCREW
Fitxak: 1.LNK2G122MSEFBB.pdf2.LNK2G122MSEFBB.pdf3.LNK2G122MSEFBB.pdf
  • Mezua
LNK2G122MSEFBBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNK2G122MSEFBB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LNK Ripple Current @ maiztasuna baxua 5.8A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 8.12A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.866" (22.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 3.071" (78.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1200µF