LNC2W472MTEG
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNC2W472MTEG
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Fitxak: 1.LNC2W472MTEG.pdf2.LNC2W472MTEG.pdf3.LNC2W472MTEG.pdf
  • Mezua
LNC2W472MTEGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNC2W472MTEG fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1086 pcs Datuen fitxa 1.LNC2W472MTEG.pdf2.LNC2W472MTEG.pdf3.LNC2W472MTEG.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.500" Dia (63.50mm)
Series LNC Ripple Current @ maiztasuna baxua 19.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 26.88A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.126" (28.60mm)
Altuera - Eserita (Max) 5.827" (148.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 4700µF