LNC2W332MTEG
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNC2W332MTEG
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Fitxak: 1.LNC2W332MTEG.pdf2.LNC2W332MTEG.pdf3.LNC2W332MTEG.pdf
  • Mezua
LNC2W332MTEGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNC2W332MTEG fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1258 pcs Datuen fitxa 1.LNC2W332MTEG.pdf2.LNC2W332MTEG.pdf3.LNC2W332MTEG.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.500" Dia (63.50mm)
Series LNC Ripple Current @ maiztasuna baxua 15.6A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 21.84A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.126" (28.60mm)
Altuera - Eserita (Max) 4.646" (118.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 3300µF