LNC2W122MTEF
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNC2W122MTEF
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 450V SCREW
Fitxak: 1.LNC2W122MTEF.pdf2.LNC2W122MTEF.pdf3.LNC2W122MTEF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNC2W122MTEFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNC2W122MTEF fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 450V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2344 pcs Datuen fitxa 1.LNC2W122MTEF.pdf2.LNC2W122MTEF.pdf3.LNC2W122MTEF.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LNC Ripple Current @ maiztasuna baxua 9.9A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 13.86A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.866" (22.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 3.268" (83.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1200µF