LNC2V472MTEG
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNC2V472MTEG
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LNC2V472MTEG.pdf2.LNC2V472MTEG.pdf3.LNC2V472MTEG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LNC2V472MTEGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNC2V472MTEG fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1448 pcs Datuen fitxa 1.LNC2V472MTEG.pdf2.LNC2V472MTEG.pdf3.LNC2V472MTEG.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.500" Dia (63.50mm)
Series LNC Ripple Current @ maiztasuna baxua 16.4A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 22.96A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.126" (28.60mm)
Altuera - Eserita (Max) 4.055" (103.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4700µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 4700µF