LNC2V272MSEG
NichiconNichicon
LNC2V272MSEG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNC2V272MSEG
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LNC2V272MSEG.pdf2.LNC2V272MSEG.pdf3.LNC2V272MSEG.pdf
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
LNC2V272MSEGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNC2V272MSEG fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1672 pcs Datuen fitxa 1.LNC2V272MSEG.pdf2.LNC2V272MSEG.pdf3.LNC2V272MSEG.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.500" Dia (63.50mm)
Series LNC Ripple Current @ maiztasuna baxua 13.7A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 19.18A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-8746
LNC2V272MSEG-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.126" (28.60mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 2.874" (73.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2700µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 2700µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNC2V272MSEGBB
LNC2V272MSEGBB
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW