LNC2V223MSEJ
NichiconNichicon
LNC2V223MSEJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNC2V223MSEJ
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22000UF 20% 350V SCREW
Fitxak: 1.LNC2V223MSEJ.pdf2.LNC2V223MSEJ.pdf3.LNC2V223MSEJ.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 591 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 591 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
LNC2V223MSEJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNC2V223MSEJ fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22000UF 20% 350V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 591 pcs Datuen fitxa 1.LNC2V223MSEJ.pdf2.LNC2V223MSEJ.pdf3.LNC2V223MSEJ.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LNC Ripple Current @ maiztasuna baxua 43.4A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak 493-8764
LNC2V223MSEJ-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 8.189" (208.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 22000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 22000µF eskaerak General Purpose