LNC2H682MSEJ
NichiconNichicon
LNC2H682MSEJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNC2H682MSEJ
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW
Fitxak: 1.LNC2H682MSEJ.pdf2.LNC2H682MSEJ.pdf3.LNC2H682MSEJ.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 568 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 568 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
LNC2H682MSEJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNC2H682MSEJ fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 568 pcs Datuen fitxa 1.LNC2H682MSEJ.pdf2.LNC2H682MSEJ.pdf3.LNC2H682MSEJ.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LNC Ripple Current @ maiztasuna baxua 30A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 42A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-8821
LNC2H682MSEJ-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 5.827" (148.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 6800µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 6800µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNC2H682MSEJBB
LNC2H682MSEJBB
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW
Stockean: 599 pcs
Deskarga: LNC2H682MSEJBB.pdf
RFQ
LNC2H822MSEJBB
LNC2H822MSEJBB
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 8200UF 20% 500V SCREW
Stockean: 498 pcs
Deskarga: LNC2H822MSEJBB.pdf
RFQ
LNC2H682MSEJBN
LNC2H682MSEJBN