LNC2H122MSEG
NichiconNichicon
LNC2H122MSEG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNC2H122MSEG
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 500V SCREW
Fitxak: 1.LNC2H122MSEG.pdf2.LNC2H122MSEG.pdf3.LNC2H122MSEG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
LNC2H122MSEGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNC2H122MSEG fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 500V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1630 pcs Datuen fitxa 1.LNC2H122MSEG.pdf2.LNC2H122MSEG.pdf3.LNC2H122MSEG.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.500" Dia (63.50mm)
Series LNC Ripple Current @ maiztasuna baxua 10.4A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 14.56A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 493-8813
LNC2H122MSEG-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.126" (28.60mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 2.874" (73.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1200µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1200µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LNC2H122MSEGBB
LNC2H122MSEGBB
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1200UF 20% 500V SCREW
Stockean: 1621 pcs
Deskarga: LNC2H122MSEGBB.pdf
RFQ
LNC2H103MTEJ
LNC2H103MTEJ
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10000UF 20% 500V SCREW
Stockean: 416 pcs
Deskarga: LNC2H103MTEJ.pdf
RFQ
LNC2H152MSEGBB
LNC2H152MSEGBB
deskribapena: CAP ALUM 1500UF 20% 500V SCREW
Stockean: 1555 pcs
Deskarga: LNC2H152MSEGBB.pdf
LNC2H122MSEGBN
LNC2H122MSEGBN