LNC2G682MSEJBN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNC2G682MSEJBN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Fitxak: 1.LNC2G682MSEJBN.pdf2.LNC2G682MSEJBN.pdf3.LNC2G682MSEJBN.pdf
  • Mezua
LNC2G682MSEJBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNC2G682MSEJBN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LNC Ripple Current @ maiztasuna baxua 26.3A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 36.82A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.252" (31.80mm)
Altuera - Eserita (Max) 3.661" (93.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 6800µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 6800µF