LNC2G562MTEG
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LNC2G562MTEG
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Fitxak: 1.LNC2G562MTEG.pdf2.LNC2G562MTEG.pdf3.LNC2G562MTEG.pdf
  • Mezua
LNC2G562MTEGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LNC2G562MTEG fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1143 pcs Datuen fitxa 1.LNC2G562MTEG.pdf2.LNC2G562MTEG.pdf3.LNC2G562MTEG.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.500" Dia (63.50mm)
Series LNC Ripple Current @ maiztasuna baxua 20.9A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 29.26A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.126" (28.60mm)
Altuera - Eserita (Max) 5.433" (138.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 5600µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 5600µF