LLS2Z331MELY
NichiconNichicon
LLS2Z331MELY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LLS2Z331MELY
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 180V SNAP
Fitxak: 1.LLS2Z331MELY.pdf2.LLS2Z331MELY.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LLS2Z331MELYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LLS2Z331MELY fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 180V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 60969 pcs Datuen fitxa 1.LLS2Z331MELY.pdf2.LLS2Z331MELY.pdf
Tentsioaren balioa 180V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.787" Dia (20.00mm)
Series LLS Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.77A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.655A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-2476
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 330µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 330µF