LLS2V681MELB
NichiconNichicon
LLS2V681MELB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LLS2V681MELB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 350V SNAP
Fitxak: 1.LLS2V681MELB.pdf2.LLS2V681MELB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
LLS2V681MELBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LLS2V681MELB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 350V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22794 pcs Datuen fitxa 1.LLS2V681MELB.pdf2.LLS2V681MELB.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series LLS Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.15A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.5045A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 680µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 680µF eskaerak General Purpose