LLS2V391MELA
NichiconNichicon
LLS2V391MELA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LLS2V391MELA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP
Fitxak: 1.LLS2V391MELA.pdf2.LLS2V391MELA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
LLS2V391MELAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LLS2V391MELA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19573 pcs Datuen fitxa 1.LLS2V391MELA.pdf2.LLS2V391MELA.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LLS Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.14A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.0602A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-7318
LLS2V391MELA-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 390µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 390µF