LLS2V181MELA
NichiconNichicon
LLS2V181MELA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LLS2V181MELA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 350V SNAP
Fitxak: 1.LLS2V181MELA.pdf2.LLS2V181MELA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LLS2V181MELAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LLS2V181MELA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 350V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 62798 pcs Datuen fitxa 1.LLS2V181MELA.pdf2.LLS2V181MELA.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LLS Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.37A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.9591A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 180µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 180µF eskaerak General Purpose