LLS1C333MELA
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LLS1C333MELA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 16V SNAP IN
Fitxak: 1.LLS1C333MELA.pdf2.LLS1C333MELA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LLS1C333MELAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LLS1C333MELA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 16V SNAP IN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 39871 pcs Datuen fitxa 1.LLS1C333MELA.pdf2.LLS1C333MELA.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LLS Ripple Current @ maiztasuna baxua 5.49A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 6.3135A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 33000µF