LLG2Z102MELZ40
NichiconNichicon
LLG2Z102MELZ40 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LLG2Z102MELZ40
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 180V SNAP
Fitxak: 1.LLG2Z102MELZ40.pdf2.LLG2Z102MELZ40.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LLG2Z102MELZ40ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LLG2Z102MELZ40 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 180V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33475 pcs Datuen fitxa 1.LLG2Z102MELZ40.pdf2.LLG2Z102MELZ40.pdf
Tentsioaren balioa 180V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LLG Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.8A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.2A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1000µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 1000µF eskaerak General Purpose