LLG2W221MELA35
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LLG2W221MELA35
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP IN
Fitxak: 1.LLG2W221MELA35.pdf2.LLG2W221MELA35.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
LLG2W221MELA35ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LLG2W221MELA35 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP IN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 18449 pcs Datuen fitxa 1.LLG2W221MELA35.pdf2.LLG2W221MELA35.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LLG Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.5A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.145A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Beste izenak 493-17562
LLG2W221MELA35-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 220µF