LKX2W680MESY30
NichiconNichicon
LKX2W680MESY30 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LKX2W680MESY30
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Fitxak: LKX2W680MESY30.pdf
  • Mezua
LKX2W680MESY30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LKX2W680MESY30 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44045 pcs Datuen fitxa LKX2W680MESY30.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.787" Dia (20.00mm)
Series LKX Ripple Current @ maiztasuna baxua 500mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 715mA @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 68µF eskaerak Audio