LKX2W121MESZ35
NichiconNichicon
LKX2W121MESZ35 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LKX2W121MESZ35
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Fitxak: LKX2W121MESZ35.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LKX2W121MESZ35ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LKX2W121MESZ35 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28720 pcs Datuen fitxa LKX2W121MESZ35.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LKX Ripple Current @ maiztasuna baxua 720mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.0296A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 120µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 120µF eskaerak Audio