LKX2G681MESC50
NichiconNichicon
LKX2G681MESC50 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LKX2G681MESC50
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Fitxak: LKX2G681MESC50.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
LKX2G681MESC50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LKX2G681MESC50 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10256 pcs Datuen fitxa LKX2G681MESC50.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LKX Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.12A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.0316A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 680µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 680µF eskaerak Audio