LKX2E681MESB40
NichiconNichicon
LKX2E681MESB40 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LKX2E681MESB40
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Fitxak: LKX2E681MESB40.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
LKX2E681MESB40ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LKX2E681MESB40 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20428 pcs Datuen fitxa LKX2E681MESB40.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series LKX balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 680µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 680µF eskaerak Audio