LKSH2272MESZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LKSH2272MESZ
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 71V SNAP IN
Fitxak: LKSH2272MESZ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LKSH2272MESZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LKSH2272MESZ fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 71V SNAP IN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 33422 pcs Datuen fitxa LKSH2272MESZ.pdf
Tentsioaren balioa 71V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LKS Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.5A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2700µF 71V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 2700µF