LKSA2472MESZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LKSA2472MESZ
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 42V SNAP IN
Fitxak: LKSA2472MESZ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LKSA2472MESZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LKSA2472MESZ fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 42V SNAP IN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 40378 pcs Datuen fitxa LKSA2472MESZ.pdf
Tentsioaren balioa 42V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LKS Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.5A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4700µF 42V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 4700µF