LKS2A681MESY
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LKS2A681MESY
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 100V SNAP IN
Fitxak: LKS2A681MESY.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LKS2A681MESYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LKS2A681MESY fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 100V SNAP IN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 36527 pcs Datuen fitxa LKS2A681MESY.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.787" Dia (20.00mm)
Series LKS Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.6A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 680µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 680µF