LKS1H562MESZ
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LKS1H562MESZ
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP IN
Fitxak: LKS1H562MESZ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LKS1H562MESZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LKS1H562MESZ fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP IN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 26310 pcs Datuen fitxa LKS1H562MESZ.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LKS Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.8A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 5600µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 5600µF