LKG2A821MESAAK
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LKG2A821MESAAK
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP IN
Fitxak: LKG2A821MESAAK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LKG2A821MESAAKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LKG2A821MESAAK fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP IN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 36226 pcs Datuen fitxa LKG2A821MESAAK.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LKG Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.8A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 820µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 820µF