LKG2A222MESBBK
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LKG2A222MESBBK
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP IN
Fitxak: LKG2A222MESBBK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
LKG2A222MESBBKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LKG2A222MESBBK fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP IN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 15135 pcs Datuen fitxa LKG2A222MESBBK.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series LKG Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.95A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2200µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 2200µF