LKG2A153MKZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LKG2A153MKZ
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 100V SOLDER
Fitxak: LKG2A153MKZ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
LKG2A153MKZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LKG2A153MKZ fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 100V SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1598 pcs Datuen fitxa LKG2A153MKZ.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.480" Dia (63.00mm)
Series LKG Ripple Current @ maiztasuna baxua 8.7A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Solder Lug
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.984" (25.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 3.268" (83.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 15000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Solder Lug 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 15000µF
eskaerak Audio
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LKG2A152MESBCK
LKG2A152MESBCK
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP IN
Stockean: 16004 pcs
Deskarga: LKG2A152MESBCK.pdf
RFQ
LKG2A153MKZF
LKG2A153MKZF
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 15000UF 20% 100V SOLDER
Stockean: 2289 pcs
Deskarga: LKG2A153MKZF.pdf
RFQ
LKG2A153MKZS
LKG2A153MKZS