LKG1K222MESAAK
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LKG1K222MESAAK
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP IN
Fitxak: LKG1K222MESAAK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
LKG1K222MESAAKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LKG1K222MESAAK fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP IN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 15153 pcs Datuen fitxa LKG1K222MESAAK.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LKG Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.75A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Beste izenak 493-17541
LKG1K222MESAAK-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2200µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 2200µF