LKG1K153MKZ
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LKG1K153MKZ
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 80V SOLDER
Fitxak: LKG1K153MKZ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
LKG1K153MKZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LKG1K153MKZ fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 80V SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2572 pcs Datuen fitxa LKG1K153MKZ.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.969" Dia (50.00mm)
Series LKG Ripple Current @ maiztasuna baxua 8.4A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Solder Lug
Beste izenak 493-16233 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.709" (18.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 4.016" (102.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 15000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Solder Lug 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 15000µF eskaerak Audio