LKG1J682MKN
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LKG1J682MKN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 63V SOLDER
Fitxak: LKG1J682MKN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
LKG1J682MKNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LKG1J682MKN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 63V SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 9361 pcs Datuen fitxa LKG1J682MKN.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LKG Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.3A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Solder Lug
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.551" (14.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 2.795" (71.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 6800µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Solder Lug 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 6800µF