LKG1H102MESYBK
NichiconNichicon
LKG1H102MESYBK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LKG1H102MESYBK
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 50V SNAP
Fitxak: LKG1H102MESYBK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
LKG1H102MESYBKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LKG1H102MESYBK fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 50V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23951 pcs Datuen fitxa LKG1H102MESYBK.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.787" Dia (20.00mm)
Series LKG Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.5A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Beste izenak 493-14743
LKG1H102MESYBK-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 1000µF eskaerak Audio