LKG1E122MESYCK
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LKG1E122MESYCK
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 25V SNAP IN
Fitxak: LKG1E122MESYCK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LKG1E122MESYCKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LKG1E122MESYCK fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 25V SNAP IN Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 37508 pcs Datuen fitxa LKG1E122MESYCK.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.787" Dia (20.00mm)
Series LKG Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.2A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1200µF