LGY2W680MELZ
NichiconNichicon
LGY2W680MELZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGY2W680MELZ
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Fitxak: LGY2W680MELZ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
LGY2W680MELZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGY2W680MELZ fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36007 pcs Datuen fitxa LGY2W680MELZ.pdf
tolerantzia 68µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.394" (10.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm) Series LGY
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can - Snap-In
Pitch - Connector 450V Pakete / kasua -
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Capacitors kopurua 530mA @ 120Hz
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia LGY2W680MELZ Bizitza @ tenperatura. -
inpedantzia - Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm)
Zabaldutako deskribapena 68µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP eskaerak 7000 Hrs @ 105°C