LGY2G271MELB
NichiconNichicon
LGY2G271MELB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGY2G271MELB
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Fitxak: LGY2G271MELB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
LGY2G271MELBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGY2G271MELB fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18831 pcs Datuen fitxa LGY2G271MELB.pdf
tolerantzia 270µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.394" (10.00mm)
Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm) Series LGY
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can - Snap-In
Pitch - Connector 400V Pakete / kasua -
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Capacitors kopurua 1.1A @ 120Hz
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia LGY2G271MELB Bizitza @ tenperatura. -
inpedantzia - Altuera - Eserita (Max) 1.850" (47.00mm)
Zabaldutako deskribapena 270µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP eskaerak 7000 Hrs @ 105°C